Strona Główna Jak działamy?

Jak działamy?

Nowe POKOJE SAMOOBSŁUGOWE 24/7 w Kałuszynie to przestronne wnętrza wyposażone w pojedyncze łóżka z wygodnymi materacami, aneks kuchenny z płytą indukcyjną, czajnikiem i stołem jadalnym, łazienki z kabinami prysznicowymi i niezbędnymi środkami higieny osobistej, telewizory z płaskim ekranem i szafy. Dla Twojego komfortu zapewniamy bezpłatne Wi-Fi. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się duży, bezpłatny parking publiczny. Dbając o Twoje bezpieczeństwo, obiekt jest monitorowany.

Klik, klik… i pokój jest Twój!

Wybierz jeden z naszych 2-osobowych lub 3-osobowych pokoi.

Zarezerwuj pokój ONLINE lub bezpośrednio na miejscu w kiosku samoobsługowym.

Odbierz potwierdzenie, wraz z kodem dostępu do pokoju, przez SMS i e-mail.

Faktura w kilkanaście sekund? Nie ma problemu!

Oto Twój pokój w kilku kliknięciach. Wypoczywaj.

Jak dbamy o pokoje
i Twój bezproblemowy wypoczynek

INFOLINIA 24/7
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
W każdej chwili możesz połączyć się z naszą infolinią, gdzie operator udzieli niezbędnego wsparcia technicznego przy kiosku samoobsługowym, a także przyjmie Twoje wszelkie uwagi, opinie i odpowie na pytania.

Połącz się z nami 24/7 pod numerem infolinii:
+48 572 092 529 (czynne 24/7; open 24/7)


BEZPIECZEŃSTWO
Obiekt jest monitorowany. W przypadku jakichkolwiek problemów, system audio komunikacji w holu recepcyjnym umożliwi Ci łatwy i szybki kontakt z naszym operatorem. Dbając o komfort pobytu naszych Gości, monitorujemy, aby cisza nocna była przestrzegana, a przestrzenie wspólne bezpieczne i ciche.

CZYSTOŚĆ NA CO DZIEŃ
Dbając o każdy aspekt Twojego komfortowego pobytu, nasze pokoje są codziennie sprzątane. Czysta, zdezynfekowana pościel i ręczniki (kuchenne / łazienkowe) to podstawa. W każdym apartamencie znajdziesz też niezbędne środki higieny osobistej i wyposażenie kuchenne. Na jesienno-zimowe wieczory rozgrzej organizm ciepłą herbatą, a rano gorącą kawą, korzystając z pozostawionych Ci jednorazowych propozycji.


ZASADY KORZYSTANIA Z POKOI
Doba hotelowa trwa od 14:00 pierwszego dnia, a kończy się o godz. 10:00 dnia następnego. W tym czasie Twój kod do pokoju jest cały czas aktywny. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. W przypadku jego złamania, zastrzegamy możliwość nałożenia kary finansowej za złamanie regulaminu obiektu. Pamiętaj też, że o godz. 22:00 rozpoczynamy ciszę nocą. Wszystko to dla zapewnienia komfortu dzisiejszych i przyszłych Gości naszych pokoi.

Oferta dla biznesu


WYNAJMIJ POKÓJ DŁUGOTERMINOWO
Przebywasz w delegacji? Wykonujesz obowiązki służbowe w tym regionie? Wynajmij pokój/pokoje długoterminowo, korzystając z możliwości uzyskania indywidualnej oferty cenowej i dogodnych warunków płatności.


PODPISZ UMOWĘ NAJMU CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI DLA SWOICH PRACOWNIKÓW
Wynajmij część naszej nieruchomości dla swoich pracowników. Piętro 1 budynku przewiduje możliwość komfortowego zakwaterowania 14 osób w 6 niezależnych pokojach 2-osobowych i 3-osobowych., połączonych ze sobą wspólnym holem. To możemy przystosować dla Ciebie według Twoich potrzeb i potrzeb Twoich pracowników. Napisz do nas lub skontaktuj się z infolinią, aby poznać szczegóły oferty.

„Podróżuj bez barier! Zarezerwuj nocleg, odbierz kod wejściowy via SMS lub e-mail, odbierz fakturę w kiosku samoobsługowym, zamelduj się w pokoju!

Travel without barriers! Book your accommodation, collect the entrance code via SMS or mail, collect the invoice at the self-service machine, check in to the room!”

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7!

POKOJE SAMOOBSŁUGOWE 24/7 KAŁUSZYN
05-310 Kałuszyn, Plac Kilińskiego 8
infolinia: +48 572 092 529 (czynna 24/7; open 24/7)
e-mail: recepcja@pokoje-kaluszyn.pl